Ніко Хюлькенберг: Потрібно набратися терпіння і зберігати спокій

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:15, 16/08/2011 ,

-0004762-photo-p2.jpg (29.12 Kb)Ніко Хюлькенберг вже дав зрозуміти, що якщо не знайде місце бойового пілота на наступний сезон, то залишить Формулу-1. В інтерв'ю Auto Motor und Sport німець висловив надію на те, що отримає можливість наступного року сісти у кокпіт Force India і розповів про свою нинішню роботу тест-пілота у цій команді ...


"Віджей Маллія вже сказав, що оголосить про рішення до 15-го грудня. Пілоти дізнаються про нього на кілька днів раніше. Звичайно, хотілося б, щоб це сталося якомога швидше, але нічого не поробиш. Потрібно набратися терпіння і зберігати спокій. Безумовно, ні в чому не можна бути впевненим на 100% до офіційного оголошення. Але я думаю, що команда повністю мною задоволена, - заявив Хюлькенберг. - Зараз у мене багато обов'язків. Я беру участь у тестовій програмі. Звичайно, я проводжу мало часу за кермом, але цього вистачає для того, що підтримувати форму.

Швидше за все у п'ятницю ми влаштуємо порівняльні тести. Адріан і Пол отримують оновлення, а я працюю зі старими елементами. Після цього команда аналізує дані і дивиться, який виграш дають оновлення. Працювати з налаштуваннями боліда для мене немає сенсу, оскільки вони повинні бути індивідуальними для кожного пілота".

теги  Ніко Хюлькенберг


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини