Нікі Лауда: Шумахер став ще сильнішим

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:26, 01/04/2012 ,

9585_index.jpg (4.86 Kb)Екс-пілот Формули-1 і знаменитий своїми прямими коментарями про події у світі Формули-1 Нікі Лауда сказав, що його не дивує настільки відчутний стрибок в результатах Міхаеля Шумахера.

"Коли Міхаель після трирічної перерви повернувся у перегони, він зіткнувся з трьома серйозними проблемами. Абсолютно новими болідами з відмінною від сезону-2006 фізикою, недопрацьованим болідом команди і своїми затупленими навичками пілота, - сказав Лауда - Пройшовши всі ці випробування він довів, що є великим пілотом і справжнім чемпіоном. У свій третій рік після повернення він може нарешті насолодитися у повній мірі своїми виступами. Міхаель повністю повернув свою колишню форму і, напевно, став ще сильнішим.

Цього року Mercedes зібрали найкращий свій болід - W03 і він як не можна добре підходить Шумахеру і його стилю пілотування. Міхаель завжди і скрізь пілотував дуже агресивно, йому подобається, коли задній міст трохи зносить у швидких поворотах і, контролюючи це, йому вдається проходити повороти максимально близько до апексу, виграючи додаткові частки секунди. Ніко Росберг звик до плавного пілотажу без тіні агресії, тому він і програє зараз Шумахеру. Коли Ніко пробує атакувати сильніше, то припускається помилок, тому що подібні дії не звичні йому.

Я впевнений, що цього року Міхаель випередить Росберга і в кваліфікаціях і в гонках, і не тільки тому, що болід більше підходить першому, я бачив блиск в очах Шумахера, такий погляд буває тільки у одержимої ідеєю людини. Він жадає подіуму і не піде поки не доб'ється свого ".

теги  Нікі Лауда


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини