Нік Хайдфельд: Якщо оновлення у Спа не спрацюють, це означає, що у Lotus Renault GP великі проблеми

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:29, 04/08/2011 ,

lotus-renault-gp-paddock-club.jpg (111.89 Kb)Lotus Renault GP стає головним розчаруванням сезону 2011. Команда, яка почала чемпіонат з двох поспіль подіумів, з катастрофічною швидкістю втратила всю свою перевагу за наступні кілька гонок. Неймовірно, але з 66 очок у Кубку конструкторів, які Lotus Renault GP має у своєму активі після 11 етапів, 30 були набрані у двох перших гонках і 36 за наступні дев'ять.

До Гран-Прі Бельгії команда готує великий пакет оновлень, який буде включати у себе нову аеродинаміку, нове днище, нові антикрила. Нік Хайдфельд зізнався, що якщо оновлення не спрацюють, це означає, що у команди великі проблеми.

"Якщо оновлення не спрацюють, значить у команди великі проблеми. Але давайте сподіватися на краще, - заявив Хайдфельд. - Я відчуваю, що вони повинні спрацювати, оскільки ми не раз говорили, що розуміємо, в чому полягають проблеми.

Це буде перше серйозне оновлення у нинішньому сезоні. У нас були деякі новинки, але команда модернізувала аеродинамічну трубу, тому було складно. Таким чином перегони у Спа будуть дуже важливими для нас".

теги  Lotus Renault GP


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини