Нік Хайдфельд: Складно сказати, чи залишуся я у Формулі-1 на наступний рік

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:58, 06/08/2011 ,

c9c66cb6feaffc7d35deadc1af458b1db14fc4.jpg (38.86 Kb)

Майбутнє Ніка Хайдфельда на наступний сезон залишається туманним. Навіть якщо збудуться найгірші побоювання і Роберт Кубіца не зможе повернутися до Формули-1, шанси німця залишитися у Lotus Renault GP вкрай малі - команда пильно стежить за французом Романом Грожаном, який йде до чемпіонського титулу в GP2. Сам Хайдфельд з деяким песимізмом оцінює можливість залишитися у чемпіонаті.

«Складно сказати, чи залишуся я у Формулі-1 на наступний рік. Двері декількох команд вже закриті, - каже Нік. - Що стосується Lotus Renault GP, то тут все залежить від того, як скоро відновиться Роберт. Я знаю, що у Віталія є контракт на наступний рік, таким чином, все залежить від Кубіци. Крім цього, я повинен добре виконувати свою роботу, щоб залишитися у команді. Якщо не вийде, то я буду розглядати інші варіанти.

Знаю, що багато говорять про можливий прихід до команди Романа Грожана. Так, він відмінно виступає у GP2 в цьому році. Він вже був у Формулі-1 і тепер став більш досвідченим пілотом. Але це не мені вирішувати. Я повинен домагатися максимуму на трасі, заробляти очки і додати у кваліфікації. Більше я зробити не можу.

Мені нецікаві зараз інші гоночні серії. Пріоритетом для мене є Формула-1. Чи хотів би я залишитися тут у складі однієї з маленьких команд Team Lotus, Marussia Virgin або HRT? Подивимося. Зараз я не хочу вдаватися у деталі цього ».

теги  Нік Хайдфельд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини