Нараїн Картікеян: Я не думаю, що зможу у цьому році показати високі результати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:23, 05/02/2012 ,

narain-karthikeyan-big.jpg (188.15 Kb)Пілот команди HRT Нараїн Картікеян не будує грандіозних планів на наступний сезон, і хоча індус, по суті, проводить у Формулі-1 вже свій третій сезон, він не впевнений, що зможе досягти великих успіхів.

"Я не думаю, що зможу у цьому році показати високі результати на трасі, - прокоментував плани на сезон-2012 Нараїн. - Частково це пов'язано з тим, що моє перебування у гонках Формули-1 було частковим. Я жодного разу не провів повноцінного сезону, де б я брав участь у всіх гонках сезону. А це досвід, без якого розвиток пілота не можливий. Здебільшого я не вважаю, що зможу здивувати чимось своїх шанувальників через команду, у якій перебуваю. Вона не зможе створити болід здатний боротися за перемоги, але я спробую вичавлювати максимум у кожній гонці і намагатися приходити до фінішу не на останньому місці.

Я бачу, як працює ця невелика команда, тому вірю, що прогрес порівняно з минулим роком буде. Можливо, він буде малий, але навіть невеликий приріст у швидкості для команди рівня HRT це велика перемога.

Що стосується мене, то я, можливо, багатьох здивував своїм поверненням, але такий вже мій характер. Я ніколи і ні за яких обставин не здаюся. Весь рік я тренувався і тримав себе у формі, тому повернутися сюди не було для мене великою проблемою ".

теги  HRT, Нараїн Картікеян


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини