Нараїн Картікеян: У Китаї ми станемо трішки швидшими

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:27, 10/04/2012 ,

6247_index.jpg (9.85 Kb)Пілот команди HRT Нараїн Картікеян вважає, що після двох перших гонок сезону-2012 болід іспанської стайні зможе зробити невеликий крок вперед на Гран-Прі Китаю.

"Наша команда може бути задоволена своїми досягненнями у цьому році, - прокоментував свій позитивний настрій Нараїн Картікеян. - У найкоротші терміни персонал команди створив невелике диво і вже у Малайзії ми змогли фінішувати у складній гонці. Зараз у нас тільки одна серйозна проблема - система охолодження двигуна. Але й це не настільки страшно, щоб потрібно було перепроектувати весь болід. Однак поламати голову над вирішенням цього завдання доведеться. У Шанхаї ми станемо трішки швидшими і все це завдяки хорошій і злагодженій роботі всієї команди за останні місяці.

На китайській трасі мені подобаються всі сектори, але особливо я хочу виділити сьомий і восьмий повороти, які пілоти проходять на високій швидкості, практично одразу смикаючи кермо з одного боку в бік. Ці повороти вимагають від пілота граничної уважності і високого рівня сміливості ".

теги  Нараїн Картікеян


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини