Нараїн Картікеян став другим пілот команди HRT

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:20, 03/02/2012 ,

kartikyni.jpg (13.71 Kb)Нараїн Картікеян починав минулий сезон у якості бойового пілота команди HRT, а потім по ходу чемпіонату поступився місцем Даніелю Ріккіардо, якого активно просувало керівництво Red Bull. Але сьогодні вранці стало відомо, що 35-річний індієць знову спробує себе у ролі основного пілота в стані головного аутсайдера чемпіонату, де його партнером буде Педро де ла Роса.


"Довелося витратити чимало сил для того, щоб знову опинитися серед учасників чемпіонату і я шалено радий тому факту, що знову вийду на трасу в якості пілота HRT в новому році. Я досі перебуваю під враженням від виступу на Гран-При Індії, а тому сподіваюся знову повернутися туди і виступити перед домашніми трибунами.

З кінця 2011 року я багато тренувався і зрозумів, наскільки нелегко мені буде знову повернутися до Формули-1. Я вірю, що разом з Педро де ля Роза і новими власниками команди ми зможемо перейти на новий рівень. Крім того я пишаюся, що залишаюся представником Індії у Королівських гонках, що має збільшити інтерес до цього виду спорту у моїй країні", - заявив Нараїн Картікеян.

теги  Нараїн Картікеян


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини