Міхаель Шумахер: Зовсім скоро старт гонки у Малайзії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:32, 20/03/2012 ,

3194_images.jpg (7.69 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер з великим нетерпінням чекає на гонку у Малайзії, де сподівається у складних атмосферних умовах реабілітувати конюшню після провалу Гран-Прі Австралії.

"Зовсім скоро старт гонки у Малайзії і я чекаю цього моменту, не приховуючи нетерпіння, - сказав Шумахер. - Після невдачі в Австралії мені хочеться провести вдалу гонку у Сепанзі і вивести команду в очки, таким чином, почавши боротьбу за Кубок конструкторів.

Важкі атмосферні умови у Сепанзі завжди були великим викликом для техніки і пілотів. Не кожен здатний витримати 2:00 навантажень за такої вологості, до того ж обіцяють ще й дощ. Це буде цікава гонка, де команди зможуть побачити більш повну картину розстановки сил у чемпіонаті, оскільки Гран-Прі Австралії цього не показав. Профіль Йонама має вдале сплетіння повільних, середньошвидкісних поворотів з довгими прямими, де боліди можуть показати свої можливості, а пілоти майстерність. Гадаю, що ця гонка буде куди цікавішою від першої ".

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини