Міхаель Шумахер: Цікавий день, вдалий для нашої стайні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:00, 09/02/2012 ,

975.jpeg (46.67 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер, який відповів на кращий час Кімі Райкконена у перший день тестів кращим результатом у другий, сказав, що не особливо прагнув до цього, німець просто працював з новими шинами.

"Цікавий день, досить вдалий для нашої стайні, - прокоментував свої тести Міхаель. - Я проїхав 132 кола і кожен з них допоміг нам краще зрозуміти роботу нових шин. Конкуренти напевно подумали, що сьогодні ми відпрацьовували гоночну стратегію або зносостійкість ключових елементів аеродинаміки, але це не так. Всі кола я працював з шинами. Все що команда хотіла отримати в якості даних для подальшої обробки і звірення з новим болідом вона отримала.

Мені здається, що заборона на видувні дифузори в значній мірі позначилася на результатах багатьох команд, тому багато хто шукає всілякі варіанти для компенсування втрат у притискній сили. Що і в кого вийшло, поки судити рано, тому що команди працюють в різних режимах і судити за результатами тестів про реальну силу тієї чи іншої стайні можна лише приблизно".

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини