Міхаель Шумахер та Ніко Росберг задоволені кваліфікацією

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:53, 11/06/2011 ,

mercedes-gp-w01-f1-car-1.jpg (166.4 Kb)
Після п'ятниці, де Міхаель Шумахер і Ніко Росберг змушені були пілотувати болід лише з повними баками, саме в суботу змогли показали свій справжній темп - посівши у кваліфікації 6-е (Росберг) і 8-е (Шумахер) місця відповідно. Цікаво, що в кваліфікації вісім пілотів увійшли в одну секунду часу лідера Себастьяна Феттеля, всі вклалися в 1.13.

"Взагалі ми провели блискучу роботу в суботу, - прокоментував командний результат Ніко Росберг. - У порівнянні з нашим результатом у Монако, я впевнений, що в Монреалі я і Міхаель зможемо домогтися більшого успіху. Ми стали значно швидше, про це говорять наші результати в кваліфікації. Я вдячний команді за прекрасну роботу, сподіваюся, що цей бойовий настрій допоможе нам у завтрашній гонці".

"Ми можемо бути дуже задоволені сьогоднішньої кваліфікацією, - додав Міхаель Шумахер. - На мить я втратив тягу у четвертому повороті на останніх колах, і це коштувало мені сотих секунди. Мій результат міг бути трішки краще. Інженери повинні будуть ще проаналізувати, чому це сталося , але в цілому все пройшло чудово. Ми змогли правильно налаштувати всі модернізації і виставити установки до гонки. Під час останньої практики ми ще раз протестували довгі сесії, і результати виглядали дуже непогано. Таким чином, ми повністю готові до гонки ".

теги  Ніко Росберг, Міхаель Шумахер, Гран-Прі Канади

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини