Міхаель Шумахер: На жорстких шинах мені вдалося проїхати понад шістдесят кіл

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:29, 24/02/2012 ,

7509_images.jpg (10.47 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер провів у третій тестовий день 127 кіл на іспанській трасі, чим довів високий професіоналізм і ефективність команди в усуненні технічних проблем з болідом. Нагадаємо, що в перші два дні тестів у Барселоні, новий болід W03 зіткнувся з деякими проблемами з утримання рідин у своїх агрегатах.

"Сьогодні я провів симуляцію гоночного вік-енду, - розповів про свій тестовий день Шумахер. - На жорстких шинах мені вдалося проїхати понад шістдесят кіл з всього однією зупинкою, це непогано. Крім того, у боліда більше не було проблем з надійністю. За весь день на боліді, не виникло ніяких проблем. Що ще мене порадувало, так це швидкість боліда і його можливості у швидкісних і повільних поворотах. Я тепер вірю в конкурентоспроможність нашого боліда, поки прогрес команди у його розвитку мене влаштовує.

Команда сповнена оптимізму і жадає працювати, але будувати повітряних замків нам не варто, так як, поки невідомо, наскільки швидкі насправді конкуренти ".

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система OrphusРозкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини