Міхаель Шумахер: Момент, коли ви виграєте чемпіонат, є особливим

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:55, 08/10/2011 ,

1191210218-japan00161073.jpg (162.05 Kb)Семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер вважає, що його друг і співвітчизник Себастьян Феттель отримає велике задоволення від дострокової перемоги у чемпіонаті світу, яку він може здобути вже найближчої неділі на трасі Сузука.

"Момент, коли ви виграєте чемпіонат, є особливим, - говорить Шумахер, який виграв п'ять із семи своїх титулів достроково. - Можливо, є різниця, коли ви стартуєте у гонці і не знаєте, чи вийде виграти чемпіонат. Інша справа, коли приїжджаєш на гонку і вже зрозуміло, що ти - чемпіон.

Втім, ця різниця не така вже й велика. У кінці дня, після того, як вам це вдалося, принаймні, я кажу це з власного досвіду, ви йдете відзначати успіх з командою. Потім же потрібно зосередитися на наступній гонці".

На думку семиразового чемпіона світу, завоювання чемпіонського титулу на Сузуці є унікальною подією.

"Виграти титул у Сузуціі - це щось особливе, оскільки ця траса є улюбленою для більшості пілотів, у тому числі і для мене, - розповів Шумахер. - Найважливішу перемогу у чемпіонаті, у 2000 році, я святкував саме тут. Сезон вийшов складним, боротьба у кожній гонці була дуже жорсткою. І це зробило перемогу особливою".