Міхаель Шумахер: Кімі молодець, але це тільки поки

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:33, 08/02/2012 ,

michael-schumache.jpg (431.03 Kb)Пілот команди Mercedes Міхаель Шумахер привітав Кімі Райкконена з чудовим результатом у перший день тестів у Хересі, але підкреслив, що це всього лише результат першого дня, який ще нічого не показує у розстановці сил. Нагадаємо, що рік тому Шумахер зумів показати кращий час на трасі у Барселоні, але по ходу чемпіонату боліди німецької стайні так і не змогли наблизитися навіть до останнього місця подіуму.

"Я вітаю Кімі з хорошим початком тестів, але спокушатися йому не варто, - прокоментував свою думку Міхаель. - Він молодець, але це тільки перший день, варто почекати хоча б закінчення першого етапу тестів у Хересі, щоб робити якісь висновки. Але все одно, я радий, що мій давній суперник повернувся у перегони, тепер на одного чемпіона у Формулі-1 стало більше, а значить, стежити за гонками буде куди цікавіше.

Що стосується наших тестів, то нічого особливого. Ми працювали на старому боліді без видувного дифузора, так що наш час ні до чого не зобов'язує. Наша робота полягала у роботі з шинами і не більше того ".

теги  Mercedes, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини