Ми всі боїмося поїздки до Бахрейну

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:08, 10/04/2012 ,

8201_images.jpg (7.39 Kb)З кожним днем внутрішньополітична ситуація у Бахрейні все більше загострюється, що викликає відвертий страх у керівництва багатьох команд чемпіонату Формули-1. Стайні не приховуючи надії, чекають повідомлення про те, що гонку у близькосхідному королівстві скасують зовсім.

"Ми всі боїмося поїздки до Бахрейну, - прокоментував делікатне питання представник однієї з команд в анонімному інтерв'ю The Guardian. - Хтось боїться в душі, а хтось уже починає відкрито підбивати своїх колег виступати проти проведення цієї гонки. У нас зараз два шляхи: їхати або не їхати, але якщо чесно, то краще обрати другий варіант. Він більш людяний і гуманний. Я постійно дивлюся новини і бачу, що у Манамі, та й інших містах королівства люди постійно мітингують, і часто мирні демонстрації закінчуються черговим актом насильства. Ми можемо полетіти до Бахрейну, і уряд напевно зможе захистити нас від протестів народу армією і силою зброї, але це не той шлях, яким слідує спорт. У нас є всі страховки і завірчі листи королівської сім'ї Бахрейна, але ми не повинні переслідувати лише фінансову вигоду, нам важливо, щоб спортивний захід проходив в країні, де панує мир.

Я знаю, що на Гран-Прі Китаю повинен прибути президент ФІА Жан Тодт, сподіваюся, що він прилітає саме для того, щоб оголосити про скасування Гран-Прі Бахрейну ".

теги  Гран-Прі Бахрейну


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини