Менселл: KERS збільшила різницю між багатими і бідними командами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:47, 10/08/2011 ,

53.jpg (21.89 Kb)Чемпіон світу 1992 року Найджел Менселл коментував зміни у Формулі-1 після появи керованого елемента заднього антикрила і повернення KERS. На початку сезону багато хто називав ці рішення «штучними», і зараз Менселл згоден з цією оцінкою.

"Наскільки я знаю, ефективність KERS у різних команд відрізняється - не всі змогли дозволити собі інвестувати у розробку такі засоби, як Mercedes і деякі великі команди, - висловився Найджел Менселл. - Мова йде про суму у кілька десятків мільйонів фунтів - таких грошей немає у приватних команд, тому вони змушені або відмовлятися, або здобувати рішення на стороні, а це завжди пов'язане з меншою ефективністю.
Я не думаю, що KERS - це крок у вірному напрямку для Формули-1, поява системи ще більше збільшила різницю між багатими і бідними командами.

Ідея DRS мені подобається більше, але разом з переходом на гуму Pirelli і поверненням KERS обганяти, часом, стало дуже просто. Мені ці рішення здаються штучними, вони не дозволяють пілоту продемонструвати свій талант при обгоні - досить натиснути кнопку.

Втім, у ФІА відразу говорили, що цей сезон вони розглядають як тестовий, стосовно DRS. Не варто і нам поспішати з висновками - дочекаємося закінчення чемпіонату".

теги  Найджел Менселл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини