McLaren став технічним партнером Marussia Virgin

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:57, 05/07/2011 ,

marussia-virgin-ishet-opitnih-partnyorov-1.jpg (53.65 Kb)
Команда Marussia Virgin в офіційному прес-релізі оголосила про укладення угоди про довгострокове технічне партнерство з командою McLaren. В рамках співробітництва російсько-англійська команда отримає доступ до устаткування і багажу знань команди McLaren, включаючи випробувальні стенди, симулятор для пілотів, базу даних постачальників, технології комп'ютерного моделювання та обчислювальної гідродинаміки та інструменти перегонової стратегії.

Marussia Virgin як і раніше покладається на обчислювальну гідродинаміку, проте для того, щоб розвиватися в досить швидкому темпі і досягати прийнятних результатів на трасі, команда буде використовувати також і всі інші доступні інструменти для поліпшення аеродинаміки своїх болідів, у тому числі аеродинамічну трубу McLaren.

У рамках технічного партнерства керівний і виробничий персонал McLaren буде працювати в команді Marussia Virgin в межах повноважень, дозволених Договором угоди Формули-1. Існуюча угода Marussia Virgin з постачальником двигунів "Косуорт" залишається в силі ", - повідомляється в прес-релізі.

Також Marussia Virgin повідомила, що придбала підрозділ свого колишнього технічного партнера WRT, який спеціалізується на Формулі-1, у тому числі технічний центр WRT в місті Банбері в Оксфордширі. Приміщення в Банбері будуть використовуватися командою в найближчі два роки, протягом яких команда буде створювати новий комплекс, більш відповідний її довгостроковим планам у Формулі-1 і дозволяє всім співробітникам працювати під одним дахом.

Пет Сімондс продовжить займати посаду консультанта команди, на якій він працює з лютого 2011 року.

теги  WRT, Пет Сімондс, Marussia Virgin, McLaren


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини