McLaren представили новий болід MP4-27

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:04, 01/02/2012 ,

187444.jpg (35.23 Kb)Як і було обіцяно, новий болід британської стайні McLaren постав перед здивованими поглядами запрошених гостей і преси 1-го лютого. Все пройшло без зайвого пафосу. Льюїс Хемільтон і Дженсон Баттон постояли біля укритого в полотно боліда, потім просто стягнули покривало і були засліплені сотнями спалахів фотоапаратів репортерів. Далі, пілоти надали коротке інтерв'ю і на цьому все було закінчено.

72733.jpg (30.74 Kb)
"Мені було неприховано приємно стояти біля нашого нового боліду, який вийшов просто чудовим, - прокоментував презентацію Хемільтон . - За той час, який я пробув в цій команді, мені не доводилося бачити більш гарного і технічно сучасногой боліда. Швидше б почалися тести, мені вже не терпиться сісти за кермо і випробувати його на трасі".

bezymyannyi.jpg (46.77 Kb)

"Перед початком презентації я дуже хвилювався, - додав пару слів Баттон. - Адже це досить значущий момент, наш болід вперше виходить у світ і завжди приємно бачити захоплені обличчя запрошених на свято гостей. Я щиро вдячний всьому персоналу за ту працю, яка була вкладена у болід, окреме спасибі Гарі Паффету і Оліверу Терві за їхню працю на симуляторі, без них болід був би ще сирим. Що ж, тепер попереду тести, подивимося, як далеко ми забралися у своїх розробках ".

bezymyannyi2.jpg (42.41 Kb)

bezymyannyi3.jpg (44.9 Kb)

теги  McLaren, MP4-27


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини