Маса: фарба на трасі була неймовірно слизькою

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:22, 02/08/2011 ,

46732185-massa1lg.jpg (14.98 Kb)
На Гран-Прі Угорщини Феліпе Масса вперше у нинішньому сезоні випередив у кваліфікації Фернандо Алонсо. Однак під час гонки бразилець не зміг скласти напарникові серйозної конкуренції і фінішував лише шостим. Після фінішу пілот пояснив, що одна з причин невдач - занадто слизькі лінії розмітки.

"Все складалося непогано, поки у боротьбі з суперниками я не вилетів з траси, - розповів Феліпе Маса. - За весь день я припустився лише однієї помилки, хоча інші помилялися три або чотири рази, але вони виїжджали з траси - і поверталися назад, а я зачепив огорожу . Це перегони, у складних умовах таке трапляється.

Після цього розраховувати на високий результат було складніше - я втратив позиції, довелося боротися з тими, хто вийшов уперед, обганяти їх, а на це потрібен час.

Траса була дуже слизькою, але головною проблемою стали лінії, нанесені фарбою. Навіть не знаю, може вони додають в неї лід чи щось схоже - але ця фарба неймовірно слизька. Ми не раз просили ФІА використовувати спеціальний склад, який дозволяє уникнути цих проблем, але тут лінії стали найголовнішою проблемою".

теги  Гран-Прі Угорщини, Феліпе Масса


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини