Мартін Вітмарш: Льюїс Хемільтон виставив нашу команду у дещо невдалому світлі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:26, 19/02/2012 ,

images11f.jpg (5.19 Kb)Бос команди McLaren Мартін Вітмарш, знову змушений був червоніти за свого гострого на язик пілота Льюїса Хемільтона, який вже після перших тестів у Хересі став панікувати через конструкції нового боліда, про що тут же розповів в інтерв'ю усім спраглим на сенсацію ЗМІ.

"Льюїс Хемільтон виставив нашу команду у дещо невдалому світлі, - прокоментував Вітмарш невдоволення Хемільтона новим болідом МР4-27. - Він зробив раптові висновки, не порадившись ні з ким із технічного персоналу, або хоча б зі мною. Так, його слова зачепили мене за живе, так як я пообіцяв своїм пілотам дати їм кращий болід у пелотоні, а з ним і можливість боротися за корону чемпіона, тому ще раз провів збори з технічним відділом на тему про доцільність та ефективність обраної конструкції носового обтічника. Мене у черговий раз запевнили, що приводу для занепокоєння немає і бути не може. Наш болід має дещо інші параметри, ніж боліди конкурентів. У МР4-27 нижчий центр ваги, і вже у минулому році ніс був опущений досить низько, робити сходинку просто не мало сенсу.

Що ж до невдоволення Льюїса показниками боліда і його швидкістю, то МР4-27 зараз ще тільки проходить свою обкатку. Інженери до Барселони проаналізували багато даних, знятих у Хересі і тепер підготували деякі оновлення. Ще рано судити про нашу швидкість, тому сприймати всерйоз слова Льюїса не потрібно ".

теги  Мартін Вітмарш


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини