Мартін Уїтмарш: Нам потрібно розвивати партнерські програми

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:08, 18/07/2011 ,

30993-martin-iitmaryo-nelzja-skazat-chto-my-nedovolny.jpg (17.08 Kb)

Бос команди McLaren Мартін Уїтмарш широко дивиться на можливості використання сучасних технологій для популяризації Формули-1 у світі. Адже не секрет, що завдяки інтернету інформація може набагато оперативніше доходити до шанувальників автоспорту.

"Спорт повинен розвиватися в усіх напрямках, адже через кілька десятків років багато хто з нас опиниться на пенсії, а ми повинні залишити свій слід у Королівських перегонах не тільки завдяки своїм досягненням на трасі, але і за рахунок популяризації спорту через сучасні технології, - поділився Мартін Уїтмарш. - Адже у наші дні люди отримують інформацію не тільки через газети і телебачення, а бажають читати новини в інтернеті. Адже молоді люди мають ноутбуки, телефони, смартфони, оскільки вони стали більш просунутими, ніж наше покоління.

Можливості інтернету воістину безмежні, але їх потрібно навчитися використовувати у вірному напрямку, а за рахунок контролю отримувати додатковий прибуток. Шанувальники Формули-1 давно вже чекають від нас рішучих кроків у цьому напрямку, а нам не можна затягувати з прийняттям рішень. Якщо команди стануть більше розвивати партнерські програми з інтернет-порталами, то це піде на користь всьому автоспорту ".

теги  Мартін Уїтмарш


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини