Мартін Уїтмарш: Ми кожне коло повідомляли Льюїсу про ситуацію з паливом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:57, 13/07/2011 ,

31013-ljuis-hemilton-ne-zhelaet-menjat-komandu.jpg (12.8 Kb)
Мартін Уїтмарш розповів, що команда повідомляла Льюсу Хемільтону на кожному колі дані про паливо, хоча за три кола до фінішу британець обурювався по радіо, що команда тримає його в невіданні.


Ситуація склалася така, то Хемільтона заправили трохи менше, ніж треба, тому що команда очікувала, що він застрягне за більш повільними болідами, стартуючи з десятого місця. Однак Льюїс на перших колах зміг піднятися значно і в другій половині перегонів був змушений економити паливо.

"Інженери кожне коло повідомляли йому, скільки палива у нього залишилося, - розповів Мартін Уїтмарш. - У ці вихідні важко було судити про правильні витрати через нові правила і мінливу погоду. Необхідно було закінчити перегони, щоб у баках залишалося трохи палива для проб ФИА. Через те, що ми на трасі виявилися швидшими, ніж очікували у суботу, наша витрата зросла ".

"На останньому колі ми побачили, що палива має вистачить і сказали йому атакувати. У нас є кілька датчиків залишку, але всі вони показували різні дані. Проблема полягає у тому, що під час перегонів на болід діє перевантаження 4-5 G, через що паливо може перебувати на стінках і стелі бензобака. Точний аналіз у такій ситуації є дуже складним. Ми економили, тому що нам потрібні були ці очки, і Льюїсу вдалося їх привезти ".

теги  McLaren, Мартін Уїтмарш, Льюіс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини