Марк Зурер розкритикував Веббера

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:28, 22/07/2011 ,

mark-webber-ordini.jpg (31.83 Kb)

Торік після перших дев'яти етапів Марк Веббер мав 103 залікові бали й посідав четверте місце. Цьогоріч, на думку багатьох, австралієць проводить набагато гірший сезон, а проте посідає друге місце зі 124 очками. Втім, суттєву різницю робить відставання до лідера: якщо торік Марк програвав 24 бали, то цього року - всі 80.

Свої проблеми Марк пояснює негараздами з гумою Pirelli. Колишній пілот Формули-1 швейцарець Марк Зурер погоджується: "Так, я вірю Маркові. Шини Pirelli справді доволі непередбачувані". Проте в іншому Зурер виявився менш співчутливим.

Марк Зурер: "Веббер - посередній пілот. Ми бачили це вже торік, коли різниця між добрим та поганим вікендом у його випадку була величезна. Якщо він не диспонує найкращим авто, то він фінішує не другим, а десь далеко позаду. Він не з тих пілотів, що деруться догори з не найкращим болідом. А в цьому власне й полягає різниця між топовим та просто хорошим пілотом. Хороший пілот виграє перегони тоді, коли має хороший болід, та коли не має, то він буде зо два кроки позаду".

На думку Зурера, свій непересічний талант продемонстрували Себастьян Феттель, що виграв ГП Італії 2008-го року, Фернандо Алонсо, який того ж року тріумфував у Фудзі, чи навіть Міхаель Шумахер, котрий виграв дощовий ГП Бельгії 1995-го року.

Марк Зурер: "У Фудзі 2008-го Алонсо виграв гонку, яку в принципі не мав би виграти. Та якщо Фернандо відчуває шанс і є попереду, він викладається на всі сто".

Зрештою, свій шанс Алонсо використав і під час останнього ГП Великобританії, хоча на думку Зурера в цьому випадку не було нічого особливого, позаяк Ferrari і без того мала чудову швидкість.

теги  Марк Зурер, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини