Марк Веббер: Зазвичай після гонки, я вирушаю додому

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:05, 05/04/2012 ,

1931_index.jpg (10.73 Kb)Пілот команди Red Bull Марк Веббер розповів про те, що високу напругу після гонки кожен пілот знімає по своєму, про те, як же австралієць справляється з нервами, розкажуть наступні рядки.

"Всі пілоти Формули-1 відчувають нервове перевантаження під час гоночного вік-енду і, особливо, під час гонки, - сказав Веббер в інтерв'ю ВВС. - Високі швидкості і пілотаж на грані, перехід за яку може коштувати життя, сильно б'є по нервах, тому кожен справляється з перенапруженням по-своєму.

Зазвичай після гонки, я вирушаю додому в Австралію, де проводжу кілька днів з рідними, а потім приймаю участь у невеликих змаганнях, організованих особисто мною або спортивними комітетами країни. Це добре допомагає відволіктися і швидко прийти у форму. У цьому я солідарний з Дженсоном Батоном, який вже багато років поспіль є учасником змагань з тріатлону. Цілком можливо, що погляд в одному напрямку допоможе нам у майбутньому організувати спільний турнір. Після короткого відпочинку я в обов'язковому порядку вирушаю на базу до Великобританії, навіть якщо перерва між гонками мінімальна. На базі завжди є робота для пілота, і я зобов'язаний її робити.

Є пілоти, які одразу після гонки їдуть по домівках і там, в колі сім'ї проводять весь свій вільний час. Але я не такий, мені потрібна свобода дій і можливостей. Це мене і відрізняє від більшості інших пілотів. Можливо, коли я заведу сім'ю, мої погляди зміняться, але зараз я не хочу навіть думати про це ".

теги  Red Bull, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини