Марк Веббер: "Все що відбувається, - не новина для нашої команди"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:21, 10/07/2011 ,

44786-formula-1-mark.jpg (32.47 Kb)
Пілот команди Red Bull Racing Марк Веббер вважає, що перший ряд стартового поля на Гран-Прі Великобританії, який підкорився його стайні, - це не відповідь на підступи проти "биків" і зміни правил.


"Ні, це не так, - заявив австралієць на прес-конференції. - Ми не збираємося відповідати на що б то не було. Потрібно повторити ще раз, що наша команда піднімається дуже і дуже рано, а лягає дуже і дуже пізно. Усі команди працюють щосили, але ця команда працює неймовірно ретельно. Ми концентруємося на своїй роботі. Те, що відбувається протягом останніх кількох місяців, було зроблено не в ці місяці - нам потрібні були роки роботи, щоб поставити себе у таке становище ".

"Сьогодні ми бачили, що у нас як і раніше нормальний темп, але не залежно від часу на колі, мова йде про інтерпретацію правил і принципів, - підкреслив Веббер. - Незалежно від того, на поулі ми чи на десятому місці, команда продовжить наполягати на тому, що вважає правильним ".

"Думаю, наша команда досить добре справляється зі всією цією ситуацією, ми з Себом концентруємося на пілотажі, - зазначив Марк. - Все що відбувається, - не новина для нашої команди. Автоматичне регулювання дорожнього просвіту, переднє антикрило - нічого нового, у нас завжди є про що поговорити. Будемо сподіватися, що всі знайдуть спільне рішення, хоча б для вболівальників, які не розуміють і десятої частки того, що відбувається ".

теги  Red Bull Racing, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система OrphusРозкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини