Марк Веббер висловив свою думку щодо зміни технічного регламенту

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:50, 24/06/2011 ,

323232.jpg (45.12 Kb)
За словами Марка Веббера, зміни в правилах, які забороняють командам змінювати налаштування двигунів між кваліфікацією і перегонами, навряд чи нададуть помітно вплинуть на розстановку сил у чемпіонаті.

"В рівній мірі це торкнеться всіх, - сказав Веббер під час прес-конференції напередодні Гран-Прі Європи. - В черговий раз доведеться якось адаптуватися і пристосовуватися. Але наша команда звикла до змін правил. Не думаю, що розстановка сил помітно зміниться, всі будуть в прийнятній формі"

Тим не менш, Уеббер не впевнений, що момент для зміни правил обрано вдало, оскільки командам доведеться піти на додаткові витрати.

"У нашому спорті завжди щось відбувається, - зазначив Марк Уеббер. - Зрозуміло, якщо б про майбутні зміни було відомо перед початком сезону, це дозволило б заощадити чимало коштів ... Командам не так просто відмовитися від таких технічних рішень посередині чемпіонату, але вони пристосуються.
Всі знаходяться в однакових умовах. Так що ми не дуже стурбовані ... І, по-моєму, більшість вболівальників теж не особливо хвилюються. Вони прагнуть і надалі бачити те, що бачили в цьому році: цікаві перегони. Публіка лише на 10-15% інформована про те, що відбувається за лаштунками; є справжні фанати, які розбираються трохи краще, але в цілому уболівальникам просто потрібні цікаві гонки”.

У Формулі-1 завжди буде багато політики, але причини, за якими приймаються подібні рішення, не завжди очевидні. На початку сезону ви розробляєте машину, у відповідності до жорстких правил, а потім в середині року несподівано відбуваються серйозні зміни концептуального характеру. Але так вже сталося, і ми повинні з цим впоратися".

теги  Марк Веббер, регламент


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини