Марк Веббер: Систему DRS ще потрібно допрацьовувати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:31, 18/11/2011 ,

07378e7b6aa7ds.jpg (60.58 Kb)Пілот Red Bull Марк Веббер вважає, що результати цього року показують, що система DRS ще перебуває у зародковому стані і її необхідно допрацьовувати і розвивати.

"Я не є противником цієї системи і тим більше її прихильником, - прокоментував своє ставлення до нововведення цього року Веббер. – У цьому ми бачили занадто багато інцидентів пов'язаних з DRS. Особливо багато їх було у кваліфікації і практиках. Згадати хоча б аварію Сенни у Японії або виліт Феттеля в Угорщині. А зіткнення Шумахера з Кобаяші? Я вважаю, що цю систему ще потрібно допрацьовувати. Крім того, не скрізь дозволяти її використовувати. Якщо у гонці дозвіл дається тільки у певних місцях, то і в кваліфікації дозволити використовувати DRS на зонах її дії у гонці.

Інша сторона питання - обгони під час перегонів. Були етапи, коли обганяти з DRS було занадто легко, я кажу у першу чергу про Туреччину. Були перегони, де обганяти було також важко - Корея і Барселона. Гадаю, що ФІА і керівництво Формули-1 пропрацюють це питання до наступного року, оскільки цей сезон був притиральним для нової системи ".

теги  Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини