Марк Веббер: Мені потрібен швидкий болід

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:58, 27/01/2012 ,

247094vs.jpg (117.34 Kb)Пілот команди Red Bull Марк Веббер повернувся із сонячної і спекотної Австралії до прохолодного туманного Альбіону Великобританії, де з головою поринув у роботу над новим болідом. Австралієць розуміє, що від його взаємодій з механіками залежить точність налаштувань боліда під його стиль пілотування, а значить і підвищуються шанси на боротьбу за титул.

"Мені трохи важко після відпочинку приступити до роботи, але я вже обвикся і по 12 годин на добу працюю на базі команди, - розповів Веббер про робочі будні. - Моя мета - допомогти команді створити швидкий болід, надійний і під себе. Цей рік важливий для мене, так як команда дала мені, можливо останній шанс у житті поборотися за титул чемпіона і місце на сезон-2013. Саме тому я старанно готуюся до нового сезону і щільно працюю з персоналом, який займається розробкою і збором боліда.

Крім того, я чимало часу приділяю роботі на симуляторі. Я вже звик до нового боліду, правда, віртуально. Але що цікаво, після симулятора сідати за кермо звичайної машини дещо складно, оскільки дороги в Англії туманні і слизькі, а на симуляторі ж усе сонячно ".

теги  Red Bull, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини