Марк Веббер: поки для нас нічого не змінилося

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:44, 25/06/2011 ,

webber-6.jpg (181.52 Kb)
У п'ятницю команди активно експериментували з режимами роботи двигуна. Зміни в картографії мотора з цього уїк-енду обмежені, інженери шукали параметри, що дозволяють досягти максимального результату в кваліфікації, не жертвуючи надійністю на дистанції гонки.

Коментуючи підсумки дня, Себастьян Феттель заявив журналістам, що у Red Bull Racing немає побоювань з приводу рішень ФІА.

"Чи велика різниця? П'ять секунд на колі! Я розумію, зараз багатьох цікавить це питання, але зміни в регламенті стосуються всіх, і поки мені не здається, що нас вони торкнуться більше, ніж суперників. Судячи з усього, нам нема чого боятися, - сказав Себастьян Феттель. - Розстановка сил змінюється від перегонів до перегонів, іноді різниця в результатах менша, інколи більша. У Мельбурні ми мали серйозну перевагу над суперниками, але вже в Малайзії мені довелося атакувати, щоб завоювати поул - за ці два тижні нічого не змінилося, крім траси. Важливо, що тут ми знову в групі лідерів, подивимося, як все складеться завтра".

"Обмеження на зміну картографії двигуна не вплинули на розстановку сил - вона приблизно така ж, як у Канаді, ніхто серйозно не виграв, ніхто не програв. Дочекаємося Сільверстоуна, де обмеження до регламенту будуть застосовуватись повністю, тоді й зможемо робити висновки, - додав Веббер. - Поки що для нас нічого не змінилося".

теги  Себастьян Феттель, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини