Марк Веббер: На свята я не обмежував себе в алкоголі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:33, 28/01/2012 ,

mark-webber-red-bull-racing-2011-2706512is.jpg (60.2 Kb)Пілот команди Red Bull Марк Веббер розповів про те, як він весело і невимушено провів свої свята в колі своїх рідних і друзів.

"Свята я провів чудово, - розповів про свою відпустку Веббер. - Всі дні відпочинку я з друзями ходив у гості, на всілякі вечірки і тематичні паті. Одним словом дав собі волю, а головне дозволив своєму організму розслабитися. Це відноситься і до вживання алкоголю, який я пив у необмежених кількостях.

Подарунки? Нічого такого, що можна виділити. Усі подарунки були функціональними і корисними у побуті. Я не люблю, коли мені роблять подарунки, попередньо не дізнавшись, чого я хочу, тому багато хто дарує або подарункові сертифікати, або гроші. На Різдво мені не дарували якихось особливих подарунків. Але подарунки не головне, головне сім'я і відчуття свята, яке не залишало мене усі ці дні.

Після таких веселощів було не просто різко повернутися у робочий ритм, але особлива атмосфера, що панує у команді, допомогла в цій непростій справі. Про новий болід багато сказати не можу, знаю лише те, що він буде дуже швидким ".

теги  Red Bull, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини