Марк Веббер: Багато команд зв'язувалися зі мною

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:04, 22/10/2011 ,

vettel-horner-webber-f1.png (170.02 Kb)Австралійський пілот Red Bull Марк Веббер спростував повідомлення ЗМІ про те, що підписав контракт зі своєю командою на наступний рік через те, що не мав альтернативних варіантів.

"Дивно було навіть для мене те, що багато команд виходило на зв'язок зі мною, пропонуючи свої варіанти співпраці, - заявив Марк Веббер. - Деякі з них були досить цікавими, але я вважав за краще залишитися у Red Bull. А в цілому це означало, що мої справи не такі погані, як це подавали деякі ЗМІ".

Крім того австралійський пілот наполягає, що немає сенсу говорити про те, що у кінці 2012 року йому доведеться шукати собі нову команду, оскільки велика ймовірність того, що і далі він буде продовжувати свій контракт на рік у середині сезону. Той факт, що цього року він явно програв своєму напарникові по команді, жодним чином його не бентежить.

"Я маю всі шанси обійти Себастьяна Феттеля у наступному році, тим більше я вже неодноразово був близький до нього в останніх гонках, а значить дістати його - це не є чимось недосяжним", - додав Веббер.

теги  Red Bull, Марк Веббер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини