Марк Уеббер: Якщо ви хочете знати щось про Феттеля, то запитайте його самого

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:47, 16/06/2011 ,

121.jpg (45.12 Kb)
Після перших семи гонок сезону-2011 Марк Веббер все більше відстає в чемпіонаті від свого партнера по команді - між ними 67 очок. І, схоже, що питання з приводу Себастьяна Феттеля починають дратувати австралійця ...

"Себастьян відмінно справляється - це факт, - зазначив Веббер. - Команда також відмінно працює, але я не вирушаю на гонку з думкою про те, що потрібно здолати Феттеля. Я їду з думкою домогтися максимально можливого результату. Але на даний момент ситуація така, що якщо ти долаєш Себастьяна, то виграєш гонку. Але це не означає, що потрібно недооцінювати інших. Потрібно в першу чергу випередити Фернандо Алонсо, Дженсона Баттона і Льюїса Хемільтона. Партнер по команді - це лише один з багатьох конкурентів. З різних причин мені вистачало швидкості у минулих гонках нинішнього сезону. Лише у Туреччині уїк-енд пройшов для мене без проблем. Але це не виправдання. Я поступився вісім секунд лідеру. Це можна сприйняти як нормальний результат. Але я не був достатньо швидкий і хочу змінити цю ситуацію.

Себастьян відмінно виступає в нинішньому сезоні, але два попередні роки він також був дуже швидкий. Цього року багато чого змінив перехід з шин Bridgestone на Pirelli, але як би там не було, я не забув, як пілотувати.

Я не боюся командної тактики. Її не буде. І взагалі, чому ми завжди говоримо про Себастьяна Феттеля? Якщо ви хочете знати щось про нього, то запитайте його ...”

теги  Марк Веббер, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини