Марк Прістлі: Я пам'ятаю дні перемог і поразок McLaren

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:45, 20/02/2012 ,

0125_images.jpg (12.87 Kb)Екс-механік команди McLaren Марк Прістлі розповів про те, як йому працювалося у топ-команді і що найбільше запам'яталося за цей час.

"Перше, що згадується, це запрошення до команди McLaren, - сказав Прістлі. - Адже я завжди був прихильником тільки цієї стайні, а попрацювати на її перемоги було для мене справжнім святом, здійснити дитячу мрію. Я був у нестямі від радості і ще багато днів ходив роздутий від гордощів як індик.

Я пам'ятаю дні перемог і поразок, пам'ятаю всіх пілотів, з якими працював: Девіда Култхарда, Міку Хаккинена, Фернандо Алонсо, Кімі Райкконена, Льюїса Хемільтона і Хуана Пабло Мантойю. Ох, Мантойя, який же це був гарячий хлопець. Він увірвався у світ Формули-1 розпеченим вугіллям, розворушив тут все і так само стрімко пішов. Не буду вдаватися до подробиці чому, але скажу лише те, що це був справді талановитий пілот.

Робота з Кімі Райкконеном також була досить цікавою. Він, правда, дозволяв собі деякі вільності, але в цілому був розумним і думаючим пілотом. Не знаю, як він покаже себе у цьому році, але на останніх місцях приїжджати, точно не буде.

теги  Марк Прістлі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини