Мальдонадо: я - боєць

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:18, 01/09/2011 ,

maldonado-pc-6jan2011.jpg (124.88 Kb)Лише у 12-й гонці Пастор Мальдонадо зміг заробити перше очко у Формулі-1. Перед початком сезону минулорічний чемпіон GP2 розраховував на більше, але конкурентоспроможність Williams у цьому році залишає бажати кращого. Пастор заявив журналістам, що не збирається зупинятися на досягнутому і націлений на серйозний прогрес.

"Я не збираюся розслаблятися, я за природою боєць, - сказав Пастор Мальдонадо. - По ходу сезону я боровся у кожній гонці, наполегливо працював з командою, щоб досягти прогресу, щоб у кожному наступному Гран-Прі зробити крок уперед.

На жаль, болід був неконкурентоспроможним, особливо на початку чемпіонату, але зараз я відчуваю себе набагато впевненіше у роботі з командою, механіками, інженерами, з машиною, з трасами. Я дійсно щасливий, та й у команді дуже позитивний настрій, навіть якщо результати поки що залишають бажати кращого. Ми недостатньо швидкі, але я сподіваюся на подальший прогрес по ходу сезону і буду серйозно готуватися до наступного чемпіонату".

теги  Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини