Майкл: в Угорщині повернемо KERS на обидва боліди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:00, 27/07/2011 ,

67825.jpg (31.91 Kb)
Технічний директор Williams Сем Майкл підтвердив, що на Гран-Прі Угорщини команда поверне KERS на обидва боліди після експерименту з відмовою від нього у Німеччині з метою зменшити зношення гуми і поліпшити баланс гальм.

"У нас були сумніви відносно того, наскільки KERS заважає балансу гальмівної системи на гальмуванні, що робить це вкрай непростим, - цитує Майкла Autosport. - Раніше у нас не раз виникало відчуття, що краще відмовитися від нього у перегонах, щоб зменшити зношення задньої гуми. Поза всяких сумнівів, у кваліфікації він допомагає, дає близько трьох з половиною десятих секунди переваги, і ми не збиралися відмовлятися від нього зовсім.

Але багато хто отримали більше користі від змін, ніж ми, тому ми вирішили спробувати виступити без KERS на цій трасі. При цьому потрібно було зберегти потрібну вагу боліда і центр ваги. Нам хотілося подивитися, що станеться з болідом без KERS, оскільки у Сільверстоуні, коли у нас не було дифузора, нам довелося використовувати інший режим мотора.

Ми не можемо виробляти 100 відсотків вихлопних газів під час гальмування, тому що не можемо застосувати пізнє запалювання, на відміну від суперників. Тому ми вирішили, що або під час гальмування вихлопу не буде - і це допоможе контролювати гальмівний баланс, - або доведеться зробити навпаки. Але для нас це складно ".

теги  Williams, Сем Майкл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини