Майкл: наша мета - заробити очки за допомогою двох машин

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:56, 20/06/2011 ,

williams.jpg (67.91 Kb)
У п'яти перших Гран-Прі пілоти команди Williams не змогли заробити очки, але етапи в Монако та Канаді виявилися більш результативними і у Валенсії команда сподівається закріпити прогрес.

"Етап у Валенсії дуже важливий для мене, в 2009-му я виграв цю гонку, здобувши 100-у перемогу для бразильських пілотів, - поділився Рубенс Баррікелло. - Нас чекає траса з великою кількістю поворотів - у Валенсії потрібні параметри, що дозволять добитися максимальної динаміки розгону. Мені подобається ця траса, а швидкісні повороти останнього сектора роблять її ще цікавішою".

"Вперше я виступав на вуличній трасі у Валенсії в 2008-му, за кермом Dodge Viper Coupe GT3, і фінішував третім, - зазначив Пастор Мальдонадо. - Я взяв участь в гонці європейської серії GT, щоб вивчити конфігурацію перед етапом GP2, в якому тоді зайняв друге місце, а в 2010-му здобув перемогу.

Траса нагадує канадську - довгі прямі, повільні повороти та бар'єри, що підступають впритул. Найбільше мені подобається останній сектор з гальмуванням у фінальному повороті, якраз перед в'їздом на піт-лейн. Погода в цій частині Іспанії завжди відмінна, я сподіваюся побачити безліч уболівальників з Венесуели, що зробить майбутній уїк-енд ще більш унікальним".

"У Валенсії, як на будь-який інший вуличної трасі, зчеплення з асфальтом в перші дні залишає бажати кращого, але по ходу уїк-енду ситуація поліпшується, - вважає Сем Майкл, технічний директор. - Шини Pirelli виявилися досить ефективні в Монако, не думаю, що цього разу щось зміниться.

При виборі налаштувань ми зробимо акцент на максимально ефективному проходженні повільних поворотів, але потрібно пам'ятати і про швидкісний у третьому секторі. Команда підготувала кілька новинок, ми доопрацювали дифузор і наша мета - заробити очки за допомогою двох машин".

теги  Williams, Рубенс Баррікелло, Сем Майкл, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини