Льюїс Хемільтон щосили прагне перемогти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:41, 09/06/2011 ,

87527-2.jpg (11.9 Kb)Льюїс Хемільтон в нетерпінні очкує на Гран-Прі Канади де зможе ще раз особисто вибачитись перед пілотами за свою не зовсім чинну поведінку на Гран-Прі Монако. Хемільтон змушений був принести ряд вибачень після його спірних заяв на адресу деяких пілотів. Також, Льюїс висловив своє невдоволення роботою стюардів, що тричі оштрафували його в Монте-Карло. Тепер пілот команди McLaren вважає, що перемога в Канаді допоможе йому зняти з себе темну пляму Гран-Прі Монако.

"Монреаль – не проста траса, але мені по-душі, - прокоментував гонку, що наближається Хемільтон. - Так, я тут виграв свої перші очки в дебютному сезоні, а в минулому році взяв поул. Проте на цій швидкісній трасі легко втратити перевагу першого місця. Мені завжди щастило показувати тут хороший результат, бо вдало проходив важкі шикани та швидко розганявся після шпильки. Тут потрібно уважно слідкувати за поведінкою боліда, бо його зовсім легко втратити на крутих віражах. До того ж, ми всі будемо пілотувати на цій трасі з низькою притискною силою".

"Наші інженери пообіцяли, що болід повинен непогано поводитися на трасі імені Жіля Вільнева, - додав Хемільтон. - Нас тут буде очікувати оновлений двигун і KERS, які допоможуть нам в повільних поворотах. Одним словом, я щосили хочу перемогти!».

теги  Льюіс Хемільтон, KERS, Гран-Прі Канади

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини