Льюїс Хемілтон про складну китайську трасу

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:49, 16/04/2014 ,

2609_93826.jpgГонщик Mercedes AMG, тріумфатор минулого тижня Льюїс Хемілтон розповів про особливості траси в Шанхаї.

- Конфігурація траси в Шанхаї сильно відрізняється від тих, на яких ми виступали в 2014 році, але вона мені подобається. Перший поворот, здається, триватиме вічно, і серйозно навантажує передні шини. За ним ви відразу вирушаєте у другий поворот, досить складний, зі сліпим апексом. Дуже важливо знайти правильну траєкторію між цими двома поворотами, вона впливає на проходження третього повороту, після якого ви скидаєте швидкість перед четвертим.

П'ятий поворот більш плавний, а потім вас чекає пізніше гальмування перед шостим. Воно виглядає досить жорстким, але ви можете зберегти високу швидкість в апексі, де дуже хороше зчеплення з асфальтом, і завдяки цьому вихід теж вдається добре. Потім ви розганяєтесь до п'ятої передачі, проїжджаєте сьомий поворот, який плавно перетікає в хитрий восьмий, з низьким зчепленням з асфальтом. Повороти 9 і 10 порівняно повільні, у них теж низький рівень зчеплення з трасою.

Після короткої прямої важливо не перестаратися на гальмуванні перед 11-м поворотом, оскільки вихід з нього вкрай важливий при проходженні 12 і 13 поворотів, які утворюють затяжний правий віраж. Потім ви опиняєтеся на задній прямій, однією з найдовших у календарі - тут чудове місце для обгону, особливо враховуючи зону DRS, з-за якої оборонятися ще складніше.

На гальмуванні перед 14-м поворотом можна відіграти багато часу, але потрібно домогтися максимально хорошого виходу, так як від цього залежить швидкість машини в двох останніх поворотах і на стартовій прямій. В останньому повороті гонщики часто помиляються, і тут варто бути обережним, так як навіть невелика помилка може дати вашому опонентові шанс обігнати за допомогою DRS перед першим поворотом".

теги  Льюїс Хемілтон, Гран-Прі Китаю


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1