Льюїс Хемільтон про роботу на новому боліді

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 10/02/2012 ,

images12.jpg (6.06 Kb)Пілот команди McLaren Льюїс Хемільтон прокоментував перші враження про працездатність нового боліда, поки єдиного серед нових болідів без ступінчастого носового обтічника.

"Ми багато переживали на той рахунок, що на нашому боліді немає цієї горезвісної сходинки, - розповів Льюїс про свої тестові заїзди. - Але все пройшло досить добре. Ще Дженсон показав хороший час і відмінні результати у роботі з шинами. Якщо порівнювати болід з торішнім , то я можу сказати, що фізика у пілотажі сильно змінилася. Коли я намагався дати газу у швидкісних поворотах, то відчував, як задню частину боліда починає заносити. Але подібні проблеми з притискною силою відчувають усі, тому особливо переживати за це не варто.

Мене за ці три дні вже трохи замучили питанням, чи не хвилюємося ми, що наші боліди так і не зуміли піднятися на першу сходинку тимчасової таблиці. Це все дурниці, команди працюють кожна за своєю програмою і часом тільки одна або дві відчувають максимальну швидкість на трасі, саме вони і показують кращий час. Можливо, що команди свідомо не показують всіх своїх можливостей, щоб не викликати підозр у конкурентів, а потім під час першого гоночного вік-енду показати свій максимум.

Я, під час своїх заїздів, відчував можливості аеродинаміки і поведінку шин Pirelli. Гадаю, що основна маса команд займалася тим же. Що стосується шин, то мені більше сподобалася поведінка більш твердих складів, вони поводились більш зносостійко і надійно. Сподіваюся, що в останній день я допоможу команді зібрати побільше корисної інформації для поліпшення боліда, так що до зустрічі у п'ятницю ввечері ".

теги  McLaren, Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини