Льюїс Хемільтон: Минулий рік розпочався для мене з безлічі питань

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:17, 07/02/2012 ,

92_27115551.1.jpg (55.06 Kb)Пілот команди McLaren Льюїс Хемільтон після довгого періоду чуток і порожніх розмов вирішив сам розповісти про причини провального минулого року і свої наміри і надії на новий сезон.

"Що тут приховувати, - почав свою розповідь Хемільтон в інтерв'ю The Observer. - Багато що з чуток, що довгий час витають у пресі є правдою. Минулий рік розпочався для мене з безлічі питань, які сніжним комом накопичувалися у моїй голові і не давали зосередитися на роботі. Я не встигав підійти до вирішення одного питання, як до загальної маси проблем додавалися ще кілька. Це було наче у кошмарному сні: сім'я, робота, особисте життя, бізнес і інше все вислизало з рук і не виходило. Від моєї плутанини у житті страждали всі навколо, особливо дісталося Массі, але я з ним уже мав задушевну розмову і ми досі друзі.

Непомітно настав новий сезон, але до нього я підготувався найретельнішим чином. Це стосується не тільки тренувань і роботи на симуляторі, а й особистого життя. Мені вдалося за короткі зимові канікули залагодити всі свої справи і вирішити всі свої проблеми. Я готовий і сповнений рішучості чисто боротися за титул чемпіона. Цей сезон я починаю заново, вважаю, мені ніщо не зможе перешкодити порадувати своїх шанувальників цікавими і захоплюючими гонками ".

теги  Льюїс Хемільто


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини