Льюїс Хемільтон: мені ніколи не було так важко

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:57, 12/06/2011 ,

hem.jpg (23.94 Kb)
Закінчивши свою кваліфікацію на п'ятому місці, пілот команди McLaren сказав, що йому ще ніколи не доводилося так важко пілотувати.

"Особисто, я дуже задоволений своїми швидкими колами, - розповів Хемільтон про кваліфікацію. - Не думаю, що мені, колись ще доводилося пілотувати болід так важко, на межі можливого. Я був на межі, і мені навіть здалося, що одного разу чиркнув стіну . Але, навіть при такій їзді я задовольняюся лише п'ятим стартовим місцем, це той максимум, якого було можливо досягти. Я дуже сподіваюся, що в найближчому майбутньому, команда зможе забезпечити нам гідні модернізації болідів, і ми зможемо боротися за поул у кваліфікації ".

"Я сподіваюся, що наш темп під час гонки, виявиться, більш швидким, ніж він мав місце у кваліфікації, - продовжив Льюїс. - З-за наших налаштувань із високою притискною силою, ми втратили на прямих пару десятих. Ще додам, що моя сьома передача триває занадто довго, але це погано в кваліфікації, тоді як у гонці це допоможе мені з обгонами при сліпстрімі. Гонка очікується важка, вона завжди була непередбачуваною, але ми не втрачаємо надії на перемогу".

теги  Льюїс Хемільтон, кваліфікація


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини