Льюїс Хемільтон мав розмову з Крістіаном Хорнером у Канаді

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:32, 13/06/2011 ,

hem1.jpg (23.94 Kb)
У Формулі-1 оновилися чутки, що пілот команди McLaren Льюіс Хемільтон може перейти до Red Bull на місце Марка Веббера. Контракт британця закінчується наприкінці 2012 року. У суботу ввечері Льюїс Хемільтон протягом 15 хвилин в закритому офісі спілкувався з Крістіаном Хорнером. Предмет їх розмови невідомий, а одне з джерел у Red Bull і зовсім заперечувало цю зустріч.

Є велика ймовірність того, що Хорнер спілкувався з Хемілтоном з приводу майбутнього переходу британця до табору Red Bull, адже з моменту початку кар'єри Льюїса McLaren ніяк не може створити найшвидший і конкурентоспроможний болід, який так йому потрібен для боротьби за чемпіонство.

Льюїс після своїх невдач в Монако і Монреалі відстає від Феттеля вже на 76 очок, хоча сезон починав як один з головних суперників німця.

У Канаді, де Хемільтон завжди був успішний, він розраховував на перемогу, але все пішло шкереберть: у кваліфікації він навіть не зміг нав'язати боротьбу Ferrari.

Нагадаємо, що менеджером британця є відомий фахівець Саймон Фаллер, який здатний на неординарні рішення і пропозиції. Для боротьби за чемпіонство потрібно переходити або до Red Bull, або до Ferrari. У Ferrari двері для Хемільтона зачинені, так як Алонсо нещодавно підписав новий довгостроковий контракт. Залишається варіант з Red Bull. Для Дітріха Матешица перехід Хемільтона до його команди додав би величезного маркетингового і економічного ефекту.

"У нього просто був невдалий день, - заперечив бос McLaren Мартін Уитмарш розчарування Льюїса рівнем конкурентоспроможності боліда. – Я впевнений, що він впорається з усім і стане сильніше. Звичайно, він засмучений, але він радий, що команда перемогла".

Бос Red Bull Крістіан Хорнер був не такий категоричний.

"Не знаю, що трапиться, якщо в одній команді будуть виступати пілоти такого калібру як Феттель і Хемільтон, - сказав він. – Місце вже мав приклад у 2007, коли у McLaren виступали Алонсо і Льюіс. Ми поки що задоволені нашими пілотами, однак подивимося, як буде розвиватися ситуація у майбутньому".

теги  Льюїс Хемільтон, Крістіан Хорнер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини