Люїс Хемілтон бажає довшого гімну

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:19, 27/07/2011 ,

pagelle-germania.jpg (74.42 Kb)

Люїс Хемілтон, що кілька днів тому здобув перемогу на ГП Німеччини, висловив певне розчарування тривалістю британського гімну. І справді, уривок God Save the Queen, який щоразу звучить на честь перемоги британця, триває лише 44,4 секунди.


Люїс Хемілтон: "Я пишаюся тим, що зміг почути народний гімн. Єдиною проблемою є те, що інші гімни суттєво довші від нашого. Коли я був маленький і бачив на подіумах олімпійців або пілотів Формули-1, я вже тоді мріяв, що колись і я там стоятиму, слухаючи нашого гімну. Та коли виграв Феліпе, і я стояв поруч - це тривало десять хвилин, а в моєму випадку - лише півхвилини. Було би непогано, якби наша країна приготувала довший гімн".

Річ у тому, що на подіумі не грають увесь гімн, а лише перший куплет. Багато британців зізнаються, що навіть не знають продовження гімну. Як повідомляє Telegraph, німецький Das Deutschlandlied грає 54,4 секунди, австралійський Advance Australia Fair 57,3 секунди, а бразильський гімн аж хвилину 53,2 секунди.

Деякі британські політики чи то жартома, чи то насправді порадили Люїсу звернутися до організаторів Гран Прі з пропозицією відіграти не один, а два куплети God Save the Queen - таким чином тривалість звучання можна було би видовжити до півтори хвилини.

теги  Люїс Хемілтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини