Льюїс Хемільтон: 563 кілометри це не жарт

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:33, 23/02/2012 ,

4034_index.jpg (5.86 Kb)Пілот команди McLaren Льюїс Хемільтон залишився задоволений своїм другим тестовим днем у Барселоні. За свій робочий день британець встиг виконати широкий спектр поставлених командою цілей.


"563 кілометри це не жарт, - сказав Хемільтон. - Болід показав себе наднадійним і швидким. Особливо мене порадувала швидкість МР4-27 у високошвидкісних поворотах, тут новий болід виявився досить стабільним, його вже не зривало в занос, як це було у Хересі. Це приємно, особливо тому, що ніяких модернізацій до Барселони ми не привозили. Всього вдалося досягти завдяки правильній роботі з настройками і вдумливим вивченням нових складів шин.

Судити про конкурентів і їх показники мені складно, так як сьогоднішній час, швидше за все, був показаний з порожніми баками. Ми працювали з повним навантаженням, тому що тестували довгі сесії. Крім роботи з симуляцією гоночного вік-енду, я попрацював з шинами, перевірив, як вони поводяться в різному температурному діапазоні, а також на прохання інженерів протестував настройки боліда з різним рівнем у притискній силі. Мені ставили баланс цього показника з перевагою на передню частину боліда, потім на задню і рівномірний розподіл. Все це робилося з метою визначити, які налаштування і для яких трас будуть оптимальними ".

теги  McLaren, Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини