Лоу: незважаючи на DRS, обгони залишаються складним маневром

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:30, 06/07/2011 ,

63386.jpg (17.43 Kb)
В результаті довгих розмов про підвищення видовищності спорту і збільшення числа обгонів рішення було знайдено: на сучасних машинах з'явилися дві нові системи DRS і KERS. Роботу обох пристроїв часто хвалили, але іноді, наприклад, у Канаді, складалося враження, що у пілота, який захищає свою позицію не було шансів у боротьбі з озброєним DRS суперником. Ця ситуація породила побоювання, що Формула-1 зайшла занадто далеко, і обгін став елементарним маневром.

Технічний директор команди McLaren Педді Лоу наполягає на тому, що ця думка помилкова.

"Здійснення обгонів - це дуже складна тема, її постійно обговорювали протягом останніх 10-15 років, - сказав він. - Люди часто ідеалізують минуле, в якому було багато обгонів, і запитують, чому ситуація змінилася. Нам потрібні обгони, вони повинні відбуватися на кожній трасі. Вони повинні залишатися важливою подією, а не чимось звичайним, вони повинні ставитися до розряду голів у футболі, а не баскетболі. Цього року, за допомогою трьох складових, ми суттєво збільшили кількість обгонів, і тепер обганяти стало занадто просто? Я так не думаю. Іноді випередити машину суперника простіше, ніж могло б бути, але це ніколи не було легко. Ми бачили, що обгони часто не вдавалися, при цьому вони залишалися не менш цікавими. Баланс став кращим, а завдяки DRS ми можемо його контролювати.

Не слід забувати про те, що DRS з'явилася на машинах з ініціативи FOTA, - продовжив Лоу. - Минулого року ми розробили цю систему і зажадали від ФІА аналізу впливу DRS на обгони. Це стосувалося довжини і розташування прямої, на якій систему можна було використовувати, а також дистанції між суперниками, при якій пілот отримував право на активацію системи. ФІА повинна була визначати ці змінні до кожних перегонів, щоб кількість обгонів було збалансовано. Минуло лише вісім етапів і ми продовжуємо вивчати систему, тому ситуація повинна стати кращою ".

Керівник інженерного відділу Red Bull Racing Пол Монахан твердо впевнений у тому, що пілотам потрібні певні навички для здійснення обгону, а DRS і KERS надають їм шанс продемонструвати свою майстерність.

"Не думаю, що ці системи не вимагають від пілотів жодних зусиль, - сказав Монахан. - Такі речі, як KERS, доповнюють майстерність пілотів, і гонщики зробили вибір на їхню користь. Завдання команди - надати пілотові машину, яка дозволяла б максимально використовувати ці системи. Розробляючи DRS, ми намагалися надати атакуючому супернику невелику перевагу в швидкості. Обгони не повинні стати формальністю, вони повинні являти собою виклик. Пілоти Формули-1 залишаються найкращими у своїй справі ".

теги  DRS, KERS, Пол Монахан, Педді Лоу


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини