Lotus розірвала контракт з Group Lotus

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:41, 07/04/2012 ,

2527_index.jpg (6.58 Kb)Команда Lotus, розірвавши свій контракт з титульним спонсором Group Lotus, зберегла у своїй назві ім'я легендарного автовиробника. Причина такого непростого рішення лежить у переході контрольного пакета акцій Group Lotus від концерну Proton до корпорації DRB-Hicom. Після такої перетасовки стало незрозуміло, чи буде новий власник приділяти необхідну увагу формульній команді, тому інвестиційний фонд Genii, якому належить стайня Lotus, вирішила обірвати всі зв'язки з новою старою компанією.

"Ми обрізали всі зв'язки і можливості DRB-Hicom придбати акції нашої команди, - прокоментував ситуацію співвласник Genii Жерар Лопес. - Ми відмовилися від контракту з Group Lotus і придбали акції самі, хоча у нових власників Group Lotus була можливість придбання контрольного пакета до нас.

Приємний факт після цієї не зовсім приємної історії все ж таки є. Ми продовжимо носити ім'я Lotus, так як кращого імені для гонок у Формулі-1 нам не знайти. Наш фонд підтримував конюшню всі роки нашої співпраці, так що нам не буде в новинку фінансувати витрати Формули-1 і в майбутньому ".

теги  Group Lotus


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини