Lotus Renault в Монреалі залишаться чорно-золотими

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:36, 05/06/2011 ,

13061229-lotus-reno.jpg (16.06 Kb)
Lotus Renault отримали дозвіл залишити для Гран-Прі Канади свої чорно-золоті кольори. Днями, команда, нарешті, змогла врегулювати проблемне питання з “рекламою” тютюнової компанії, що використовує кольорову гаму Lotus Renault 80-х.

Спочатку, в команді планувалося змінити розмальовку спеціально перед Гран-Прі Канади. Тепер же, коли влада Квебека оголосила, що звичні кольори боліда не виходять за рамки законодавства, команда буде приймати участь у Гран-Прі у традиційному розфарбуванні.

"Ми раді залишитися при своїх кольорах в Монреалі, - сказав бос команди Ерік Буйє. - Квебекська влада зазначила, що поточна кольорова гамма робить посилання на 1980-ті, коли болід спонсорувався тютюновою компанією. Але після довгої розмови ми переконали їх, що Lotus Renault не одержує прямого або непрямого фінансування від розглянутої промисловості. Ми висловлюємо свою вдячність владі Квебека за розуміння, оскільки знаємо, наскільки суворі закони в Канаді стосовно реклами тютюнових виробів. У майбутньому ми будемо намагатися довести громадськості, що наші кольори не мають відношення до жодної тютюнової компанії".

теги  Lotus Renault


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини