Lotus: Нам вдалося досить швидко впоратися зі своїми проблемами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:35, 07/04/2012 ,

9332_index.jpg (7.16 Kb)Технічний директор команди Lotus Джеймс Еллісон заявив, що завдяки вдалій базі нового боліда Е20 британська стайня може витрачати свої ресурси і час на поступове збільшення швидкості боліда, а не на доопрацювання помилок в конструкції.

"Нам вдалося досить швидко впоратися зі своїми проблемами, - прокоментував свої слова Еллісон. - Це сталося досить несподівано, оскільки ми готувалися до довгої роботи над помилками. Зараз ми задоволені показниками Е20, і всі гроші витрачаємо на поступове збільшення його швидкості. Сьогодні я вже можу похвалитися тим, що наші останні поліпшення збільшили темп на дві десятих на колі. Повірте, таке збільшення є значним, якщо поглянути на щільність в результатах кваліфікації.

Наша задача зараз звелася до того, що ми будемо далі все більше і більше нарощувати свій темп. Це буде стосуватися не тільки швидкості боліда, але й швидкості обслуговування болідів на піт-стопі. Наша стайня хоче у цьому році обійти своїх торішніх кривдників, і поки нам це непогано вдається ".

теги  Lotus, Джеймс Еллісон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини