Lotus: Команда задоволена першими тестами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:20, 08/02/2012 ,

untitled-3.jpg (35.7 Kb)Бос команди Lotus і куратор тестів французької стайні Алан Пермейн прокоментував ситуацію після закінчення першого дня тестів. Цілком природно, що керівництво стайні залишилося зодоволеним, так як їхній новобранець Кімі Райкконен, тільки встиг повернутися у королівські гонки, вже встиг показати кращий час за підсумками першого дня тестів у Хересі.


"Керівництво було задоволене несподівано високими результатами, - прокоментував тести Пермейн. - Наш новий болід Е20 виявився найшвидшим у перший день тестів, крім того найнадійнішим. Ми накатали велику кількість кіл і ніяких проблем з жодним з ключових вузлів боліда не виникло. Такий результат - явний показник наполегливої праці, яку ми докладали створюючи новий болід.

Звичайно, здивував і Кімі. У перший же день він показав найкращий час на тестах, це вже змушує сподіватися на краще. У перший день, ми вивчали поведінку шин і дивилися, як швидко вони зношуються за певних умов на трасі, виявилося, що особливо нічого не змінилося у порівнянні з минулим роком. Другий день пройде за тією ж програмою: обкатка, вивчення, аналіз ".

теги  Lotus, Алан Пермейн

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини