Lotus: Кімі Райкконен дивує своїм розумінням

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:06, 05/04/2012 ,

9051_index.jpg (11.36 Kb)Персональний гоночний інженер Кімі Райкконена Марк Слейд із задоволенням розповів про те, що йому приємно бачити, як його пілот працює з командою у перервах між гоночними вік-ендами.

"Попереду Гран-Прі Китаю, який завжди був вдалим для Райкконена Він чотири рази фінішував тут на подіумі і одного разу переміг у сезоні-2007, - прокоментував свої слова Слейд. - І якщо виходити з віддачі Райкконена на трасі і поза нею, то і ця гонка не стане винятком. Керівництво команди запросило Кімі на базу для роботи над модернізаціями боліда, і я, чесно кажучи, не очікував від нього такої віддачі і розуміння роботи персоналу стайні. Ми швидко досягли згоди і значного прогресу у роботі рульового управління. Крім того, Кімі дав чимало слушних порад щодо поліпшення аеродинамічних властивостей боліда. Вже без допомоги Райкконена ми попрацювали з ходовою частиною безпосередньо на випробувальному стенді.

Ми всі дуже задоволені, що Кімі став частиною нашої команди, він розумний, досвідчений і все схоплює на льоту, аналізує і тут же видає вирішення багатьох наших проблем. Райкконен - справжня знахідка для Lotus ".

теги  Кімі Райкконен, Марк Слейд


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини