Ліуцці: сезон складається успішно, незважаючи на те, що до 10 місця ще далеко

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:49, 16/08/2011 ,

4-thumb8.jpg (58.88 Kb)Пілот Hispania Вітантоніо Ліуцці вважає, що команда виступила успішно за підсумками першої частини сезону, враховуючи те, які проблеми у неї були на старті чемпіонату.

"Перша частина чемпіонату була позитивною, - цитує Ліуцці GPUdate. - Було дуже складно, але ми добилися прогресу після Гран-прі Австралії. Прогрес у розвитку та надійність боліда були хорошими, і нам вдалося обігнати Marusya Virgin. Розвиток боліда дещо сповільнився у зв'язку зі змінами у керівництві , але зараз у нас послідовна структура, і ми з упевненістю дивимося у майбутнє.

Я б сказав, що ми виступали добре. У мене було кілька сходів, коли мені не пощастило, але у цілому швидкість стала кращою, ми більш конкурентоспроможні, і ми змагаємося з іншими командами, що важливо. Я поставив би собі оцінку вісім з десяти.

Ми хотіли бути попереду Lotus, але це нелегке завдання, особливо, якщо ви згадаєте нашу швидкість у Австралії. Але ми поки що на однакових позиціях і маємо ще половину сезону для того, щоб домогтися прогресу і спробувати поліпшити свої позиції.

Я вже вважаю сезон успішним, але якби ми змогли досягти нашої самої великої мети - завершити сезон на 10-му місці у Кубку Конструкторів, то це було б чудово ".

теги  Hispania, Вітантоніо Ліуцці


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини